Prestashop jest dobrym pomysłem na założenie sklepu

Prestashop jest dobrym pomysłem na założenie sklepu

Prestashop to kompletne, skuteczne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające na założenie sklepu online, a następnie pomoże rozwinąć skrzydła w internecie.  

Oprogramowanie Prestashop zyskało bardzo duże zaufanie na całym świecie. Aktualnie jest 270 000 działających sklepów i ta liczba wciąż rośnie. Ponad to jest duże wsparcie społeczne i wynosi ponad milion członków. Istnieje wielojęzyczne forum poświęcone wyłącznie Prestashop, toturiale, videorecenzje na Youtube oraz w sieci jest dużo artykułów i treści poświęconej wyłącznie Prestashop. 

Dzięki dużej ilości autorów i wydawców modułów, szablonów i agencji partnerskich można stworzyć swój własny sklep szyty na miarę potrzeb. Od małych sklepów po duże i rozbudowane platformy do sprzedaży produktów w różnych branżach. System ten pozwoli na stały rozwój sklepu o nowe funkcjonalności, moduły czy integracje. Płatnych jest około 500 funkcji. Indywidualne rozwiązania lub moduły kosztują tysiące. Dzięki Prestashop wykorzystując tylko potrzebne funkcje i darmowy rdzeń sklepu możesz dużo oszczędzić. Wydając trochę więcej można mieć taniej lepszą platformę sprzedażową niż indywidualne projekty tworzone przez garstkę programistów. Pamiętaj, że nad Prestashop pracuje tysiące osób.   

Oprogramowanie sklepu internetowego PrestaShop oferuje domyślnie ponad 310 zaawansowanych funkcji, dzięki którym będziesz mógł w skuteczny sposób zarządzać swoim e-biznesem. Oferuje w pełni responsywny sklep, wielojęzyczność, wielowalutowość i różne metody płatności (Visa, MasterCard). Twoja działalność jest jak internet – nie ma granic! 

Jeśli czujesz się na siłach możesz założyć samemu. Wystarczy, że wykupisz hosting, domenę i pobierzesz darmowe oprogramowanie Prestashop. Następnie zainstalujesz sklep na własnym hostingu i go skonfigurujesz. Jeśli nie masz na to czasu lub nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do naszej usługi założenia sklepu:

https://webbay.pl/pl/strona-glowna/197-zalozenie-sklepu-prestashop.html

Leave a Reply