Prestashop jest dobrym pomysłem na założenie sklepu

Prestashop jest dobrym pomysłem na założenie sklepu

Prestashop to kompletne, skuteczne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające na założenie sklepu online i rozwinięcie skrzydeł w internecie.

Oprogramowanie Prestashop zyskało bardzo duże zaufanie na całym świecie. Aktualnie istnieje około 270 000 sklepów działających na tym silniku i liczba ta wciąż rośnie. Ponad to jest duże wsparcie społeczne i wynosi ponad milion członków. Istnieje wielojęzyczne forum poświęcone wyłącznie Prestashop, gdzie można znaleźć toturiale, videorecenzje czy liczne artykuły. Można ich też poszukać w sieci, np. na Youtube.

Dzięki dużej ilości autorów i wydawców modułów, szablonów i agencji partnerskich można stworzyć swój własny, dostosowany do indywidualnych potrzeb sklep: od małych po duże i rozbudowane platformy do sprzedaży produktów w różnych branżach. System ten pozwoli na stały rozwój sklepu o nowe funkcjonalności, moduły czy integracje. Płatnych jest około 500 funkcji. Indywidualne rozwiązania lub moduły kosztują tysiące. Dzięki Prestashop można wykorzystać tylko przydatne funkcje i darmowy rdzeń sklepu, co pozwoli na spore oszczędności. Wydając trochę więcej można mieć taniej lepszą platformę sprzedażową niż indywidualne projekty tworzone przez garstkę programistów. Pamiętaj, że nad Prestashop pracuje tysiące osób.   

Oprogramowanie sklepu internetowego Prestashop oferuje domyślnie ponad 310 zaawansowanych funkcji, dzięki którym będzie można w skuteczny sposób zarządzać swoim e-biznesem. Oferuje w pełni responsywny sklep, wielojęzyczność, wielowalutowość i różne metody płatności (Visa, MasterCard). Twoja działalność staje się jak internet – bez granic! 

Jeśli czujesz się na siłach i posiadasz podstawową wiedzę to możesz założyć sklep samemu. Wystarczy, że wykupisz hosting, domenę i pobierzesz darmowe oprogramowanie Prestashop. Następnie zainstalujesz sklep na własnym hostingu i go skonfigurujesz. Jeśli nie masz na to czasu lub nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do naszej usługi założenia sklepu:

https://webbay.pl/pl/strona-glowna/197-zalozenie-sklepu-prestashop.html

Zostaw odpowiedź