Sprawdź aktualne promocje i zamów sprzęt przez internet na komputronik.pl!

Sprawdź aktualne promocje i zamów sprzęt przez internet na komputronik.pl!

Komputronik jest czołowym polskim dostawcą sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej. W ofercie znajdują się wyroby wiodących producentów sprzętu komputerowego na świecie. Komputronik prowadzi sprzedaż komputerów pod własną marką Komputronik, które są często nagradzane w przeglądach i testach przeprowadzanych przez redakcje pism branżowych.

Bogata oferta i doświadczony serwis umożliwiają również przyjmowanie i szybką realizację zamówień na zestawy komputerowe wg własnej konfiguracji. Oferta handlowa jest bardzo bogata i pozwala na kompleksowe zaopatrywanie się w sprzęt komputerowy i oprogramowanie setkom kontrahentów. Doceniają to klienci zamawiający sprzęt w sklepie internetowym.

Komputronik to także sieć 140 sklepów komputerowych w całej Polsce, w największych miastach takich, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok. Dostępny na miejscu asortyment składa się z najpopularniejszych produktów, dzięki czemu w wygodnych, niewielkich powierzchniowo salonach można szybko dokonać zadowalającego zakupu.

Marka Komputronik wielokrotnie została doceniona przez klientów, zdobywając, m.in. pierwsze miejsce w rankingu Ceneo zaufanych sklepów w kategorii elektronika, Gwiazdę Jakości Obsługi oraz 1. miejsce w rankingu money.pl najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 r.

Komputronik to jeden z najbardziej zaufanych sklepów internetowych Polsce. Sprawdź aktualne promocje i zamów sprzęt przez internet na >>> komputronik.pl

Leave a Reply