Dlaczego warto zmienić szablon. To się opłaca!

Dlaczego warto zmienić szablon. To się opłaca!

Szablon warto zmienić, ponieważ to on jako pierwszy rzuca się w oczy potencjalnym klientom. Dla 92% internautów szata graficzna Twojego sklepu jest elementem decydującym o jego profesjonalności. Niedbały wygląd sklepu zniechęca klientów i w ciągu kilku sekund opuszczają oni witrynę. 

Dobre szablony graficzne pozwalają wielokrotnie zwiększyć poziom konwersji za sprawą przemyślanego i przyjaznego wyglądu, który zapewnia spójny wizerunek produktów, spełniając przy tym oczekiwania klientów. Szablon sklepu to również układ elementów. Decydują one o ergonomii w Twoim sklepie. Jeśli elementy te są ułożone w nieodpowiedni sposób to klient będzie miał problem z nawigacją i zniechęci się do takiego sklepu. Przykładem może być zawiły i niezrozumiały proces składania zamówienia. 

Szablon sklepu nie jest dużym wydatkiem. Często wystarczy sprzedać kilka produktów, aby inwestycja zwróciła się z nawiązką. Gotowe szablony kosztują dużo mniej niż indywidualne projekty (często za kilka tysięcy złotych) i nie oferują nic więcej. Gotowy szablon jest dużo lepszy niż standardowe rozwiązania. Może posiadać lepsze rozmieszczenie elementów, poprawioną responsywność i dużo dodatkowych modułów (funkcji). Czasem jedna taka funkcja zawarta w gotowym szablonie oddzielnie kosztuje więcej niż sam szablon. To wszystko sprawia, że gotowe szablony są bardzo opłacalne i cieszą się co raz większą popularnością na całym świecie, a także w Polsce. 

 

Zostaw odpowiedź